baner
Wypożyczalnia samochodów
Panel rezerwacji online
WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Dane samochodu uszkodzonego

Dane samochodu uszkodzonego

AUTO ZASTĘPCZE

BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY

Samochód zastępczy opłacony z OC sprawcy

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać, konieczność korzystania z komunikacji miejskiej. W sytuacji, kiedy nasze auto zostanie uszkodzone nie z naszej winy, przysługuje nam prawo do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC sprawcy.

Oferta ANCA CARS skierowana jest zarówno do Klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Poszkodowany, który w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich, jest pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu i będzie likwidował szkodę z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, ma możliwość za pośrednictwem ANCA CARS wynająć pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.

ANCA CARS, po podpisaniu umowy, przekaże Klientowi/Poszkodowanemu samochód zastępczy na warunkach umożliwiających sprawną likwidację szkody w zakresie użytkowania pojazdu zastępczego.

Klient/Poszkodowany otrzymuje pojazd zastępczy na następujących zasadach:

1. Rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego następuje bezpośrednio z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji, tzw. "system bezgotówkowy" lub "system kredytowy".

2. Brak konieczności wpłacania kaucji gwarancyjnej.

3. Brak limitu kilometrów.

4. Nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się samochodem zastępczym w okresie trwania najmu.

5. Brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego.

Klienci ANCA CARS mają komfort natychmiastowego zachowania ciągłości korzystania z środka transportu, nie muszą angażować własnych funduszy, jak również zostają zwolnieni z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej likwidacji szkody w zakresie zwrotu kosztów za pojazd zastępczy. Zapewniamy auto zastępcze dla każdego pojazdu bez względu na rok produkcji i markę. 

Jak uzyskać auto zastępcze w Anca Cars?

ANCA CARS zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku. Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych samochodów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance.

Oddziały firmy ANCA CARS mieszczą się w niemal wszystkich większych miastach w całej Polsce. Nasi Kierowcy dostarczą auto zastępcze tej samej klasy w ustalone z Klientem miejsce nie pobierając dodatkowych opłat.

Rezerwacji samochodu dokonać można:

- on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej

- telefonicznie

- bezpośrednio w oddziałach naszej firmy

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat samochodów zastępczych skorzystaj z formularza „PYTANIE DO EKSPERTA ” lub zadzwoń 22 424 93 93.

Program "Samochód zastępczy opłacony z OC" sprawcy występuje również na rynku pod nazwami:  bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych, bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy.